Jiří Hledík Ultracycling
česky česky    English English

Aktuality

05.
března 2016

Trénink s Jakubem

Dnes mě Jakub vysvobodil ze stereotypů tréninku na trenažeru v garáži a vyrazili jsme spolu po dlouhé době na společný trénink. Kam jinam než do Novohradských hor. Pěkné počasí nám bylo příslibem na pár hodin v sedle na sluníčku. Ale hned po vyjetí třebotovického stoupání jsme jeli proti slušnému větru, který nás provázel do Třeboně a přes Jiříkovo údolí až do Nových hradů. S přibývající výškou na silnicích přibýval tradiční zimní bordel a ve stoupání na Hojnou vodu nechyběl ani sníh. Točili jsme v Pohorské Vsi. Cestou jsme si stihli povídat o Jakubových výstupech na Alpské „4000“, o blížící se Vojtově svatbě, a tak nám 5 hodin rychle uteklo a mezitím jsme dali 130 kilometrů a přeskákali jsme 1.750 metrů převýšení. Díky Jakube za pohodový trénink a už teď se těším na další společný švih před blížícím se Race Across Italy. Fotky z tréninku jsou v Galerii ZDE. Stojí zato se podívat na Jakubův článek a fotky na webu ZDE.

>...více

06. 03. 2016, 11:08:01
Jiří Hledík
23.
ledna 2016

křest knihy honzy bicka

Dnes v Kadani pořádá Nela Bicková křest knihy zesnulého Honzy Bicka „Moje cesta na kole dětem“. Honzu jsem měl možnost poznat jen velmi krátce. Přesto mě zaujal a předal mně nepsaný vzkaz. Jaký? Honza mnohé z nás oslovil tím, jak byl statečný, ryzí a upřímný. Všiml jsem si, jak dokázal lidi „číst“ a vidět až do jejich duše, jakoby uměl člověka prosvítit jak rentgenová lampa. Ze všeho nejvíc mě oslovila jeho vášeň a chuť žít život naplno. Ano, ta jeho vášeň. To je pro mne ten vzkaz. Čtu jej tak, že žít bez ní je jako bych tu nebyl. Teprve vášeň pro něco a pro někoho a energie, která z ní vyvěrá, dává životu ten pravý smysl. A to budu, Honzo, šířit dál! Knížka stojí za to - je to zpověď člověka, který miloval život, rodinu a kolo. Dává nám možnost si připomenout co jsou ty pravé hodnoty kvůli kterým má smysl tady být. Jejím zakoupením podpoříte Nadační fond Klíček a tím pomůžete vážně a nevyléčitelně nemocným dětem v hospici v Malejovicích. Zdravím všechny do Kadaně a přeji vám krásný zážitek z dnešního setkání.

>...více

23. 01. 2016, 10:53:04
Jiří Hledík
09.
ledna 2016
09. 01. 2016, 18:02:01
Jiří Hledík
07.
prosince 2015

sezóna 2016 začala, pokračujeme v závodech umca

Po říjnových zdravotních prohlídkách a soustředění CUT padlo rozhodnutí vrátit se po roční vynucené přestávce na ultramaratonské tratě série UMCA. Co se týče zdravotního stavu, nebylo to jednoduché rozhodování, všechno není tak, jak by Jíra potřeboval. Ale v otázce jaké závody pojedeme, jsme se rozhodnuli rychle, protože už jsme měli předem vybráno. Zkrátka příští sezóna bude pro Jíru a CUT „Italian Job“! Všichni se už těšíme na zcela nové ultramaratony, prostředí, pořadatele a tratě, které na nás čekají v Itálii. Jíra má tedy jasný cíl. Nové výzvy jsou společně s charitativním projektem nový live motiv a tak se systematický trénink rozběhl naplno. Po roční přestávce je začátek složitější. Situaci si Jíra zkomplikoval také pádem na koloběžce na konci září, ale díky 8 týdennímu léčení poškozené šlachy v levém rameni u MUDr. Barny se zase vše vrací do normálu. Týden po týdnu se tělo zvedá, už není kam couvnout. Naštěstí se v práci podmínky také lepší a času je alespoň tolik, aby mohl být Jíra minimálně 4x za týden na kole a k tomu si přidal posilovnu a rehabilitaci. Tak jdeme na to!

>...více

07. 12. 2015, 19:51:43
Jiří Hledík
05.
prosince 2015

adventní koncert pro Asistenci o.p.s.

Minulou neděli jsme se na pozvání Michala Prokšíka rozjeli do Prahy na letošní první Adventní koncert. Byl věnovaný ASISTENCI o.p.s. a uskutečnil se v Tereziánském sále v Břevnovském klášteře. Uváděla jej moderátorská dvojice Ester Janečková a Pavel Potměšil, kteří si povídali s ředitelem ASISTENCE Erikem Čiperou. V průběhu večera vystoupili známí interpreti, jako jsou P. Šporcl, E. Urbanová, D. Hůlka, V. Mišík, O. Nejezchleba, V. Pavlíček a Foerstrovo komorní pěvecké sdružení, Collegium Marianum či Prague Philharmonia. Finální částka, které se v přímém přenosu koncertu vybrala za necelou hodinu, byla téměř jeden milion korun! Je příjemné zjištění, kolika lidem dávají takové akce smysl a podpoří dobrou věc. Stačili jsme se pozdravit jak s Erikem a jeho týmem tak i s oběma moderátory. A jak už to občas bývá, potkali jsme i některé známé z jihu Čech. Jsme rádi, že jsme se mohli za CUT koncertu účastnit. Děkujeme za pěkný večer!

>...více

05. 12. 2015, 18:01:40
Jiří Hledík
<<    <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >    >>
Strana 1 / 56, celkem 276 záznamů

 

Ultracycling for Charity

Sponzoři

Hlavní sponzoři:

ČEZ Tesnet ENPRO ZAT Swietelsky Bike store Tufo Atexsport

Mediální partneři:

Český rozhlas

Jsem členem Czech
ultracycling team

CUT RAAM CUT RAAM

Podporujeme Asistenci O.P.S.

Ultracycling for Charity