Jiří Hledík Ultracycling
česky česky    English English

Aktuality

21.
prosince 2014

kalendář a plakát na rok 2015

Díky našemu fotografovi a kameramanovi Jakubovi Cejpkovi je na světě další, v pořadí již 5. kalendář a plakát. Dokumentují uplynulou sezónu a Jakub k tomu využil fotografie z Race Around Ireland 2014. I tentokrát se Jakubovi moc povedly – posuďte sami, webovská verze kalendáře je uložena ZDE a plakátu ZDE. A protože sezóna 2014 již definitivně skončila, doplnili jsme do sekce Propagace také upomínku na tuto sezónu. Práce Jakuba v roli fotografa a kameramana je pro propagaci dění v CUT a samotného ultracyclingu moc důležitá. Jeho fotografie a videa se pravidelně objevují v průběhu sezóny v galerii i ve videotéce na našem webu, ale i na facebooku CUT. Díky Jakube, výborná práce!

>...více

21. 12. 2014, 08:49:29
Jiří Hledík
07.
prosince 2014

úspěch jakuba cejpka na XII. MFOF

Zkrácená verze filmu Jakuba „The Art of suffering“ z RAAM 2012 získala na Mezinárodním festivalu outdoorových filmů v kategorii „Dobrodružný a extrémní sportovní film“ krásnou cenu – 2. místo! Gratulujeme, Jakube!!! Film v této kategorii soutěžil mezi 22 snímky (ZDE) a porota jej vybrala mezi 5 nejlepších a nakonec ocenila 2. místem. Skvělá zpráva i pro celý CUT tým a všechny aktéry Race Across America 2012. Film se promítal celkem 12 krát (Liberec, Tábor, Ostrava, Děčín, Jablunkov, Frenštát pod Radhoštěm, Zlín, Šenov, Valašské Meziříčí, Frýdek-Místek, Spálené Poříčí, Praha). Protože Jakub s Dančou jsou stále ještě v Argentině, kde společně vylezli na druhý nejvyšší vrchol západní polokoule (!), cenu mu převzal Jíra doprovázen Jindřiškou a Vojtou. Závěrečné vyhlášení výsledků soutěže se uskutečnilo v kině Lucerna v Praze. Momentky z vyhlášení najdete ve v Galerii ZDE. Díky Jakube za skvělou propagaci ultracyclingu! Už teď se všichni těšíme na další Tvoje filmy a fotky. Celý film v nezkrácené verzi můžete najít ZDE.

>...více

08. 12. 2014, 20:29:20
Jiří Hledík
15.
listopadu 2014

Foto příběh našeho týmu z rai 2014

Konečně je na světě prezentace fotografií složená do příběhu z Jírova 10. ultramaratonu. Dokument je poskládaný převážně z fotografií Jakuba Cejpka, příběh napsal Jíra. Krásná příroda, zajímavé historické památky, přátelští lidé, nástrahy na trati závodu, ale i náš příběh, klíčové momenty závodu a boj na trati jednoho z nejtěžších ultramaratonů Evropy – to vše v prezentaci můžete najít. Samotný závod a cyklistika v Irsku jsou jiné než ty kontinentální a není to jenom v tom, že jezdíte vlevo (i to byl slušný adrenalin). Trať, na které pracoval její tvůrce Joe Roche několik let, vede těmi nejkrásnějšími kouty tohoto ostrovního státu. Je zkrátka úžasná, drsná a krásná zároveň. Přestože se nám Race Around Ireland nepodařilo napoprvé zdolat, byla to pro nás velká a cenná zkušenost. RAI je pro Jíru stále obrovská výzva a tak plánuje se napřesrok do Irska vrátit a zhodnotit už jednou vynaložené úsilí. Prezentaci najdete v sekci Propagace ZDE (mějte strpení, bude trvat nějaký čas, než se vám načte…). Z RAI to ale nebude všechno. Jakub přivezl z Irska mnoho video materiálu a je to jen otázka času, kdy spatří světlo světa další Jakubův skvělý film.

>...více

15. 11. 2014, 19:47:31
Jiří Hledík
27.
října 2014

CUT soustředění 2014 bylo v beskydech

O víkendu se uskutečnilo v pořadí již 6. soustředění realizačního týmu. Tentokráte jsme se rozjeli do Beskyd na Hutisko. Právě zde se konalo setkání týmu Jíry a Sváti Božáka. Hlavním smyslem tohoto setkání bylo vzájemně si vyměnit nabyté zkušenosti z odjetých závodů. Na soustředění z Prahy přijeli Jakub, Honza, Anička a Zdenek. Z Dobré Vody pak Jíra, Jindřiška a Vláďa, kteří cestou přes Vídeň vyzvednuli na letišti Štěpána vracejícího se z dalekého Kišiněva. V pátek jsme vyhodnotili uplynulou sezónu 2014 a projednali jsme návrhy závodů na nadcházející sezónu (o tom budeme informovat později). Krásné prostředí Beskyd a okolí Rožnova pod Radhoštěm si oba týmy užily během sobotního výletu, který skončil na Hutisku. Tady až do večerních hodin proběhl meeting obou týmů, který se moc vydařil a stál za to. Pro náš tým bylo v diskuzi mnoho zajímavých témat, na které chceme navázat a dál s nimi pracovat protože ve vztahu závodník – tým je stále co zlepšovat. Pozdě večer jsme ještě informovali Míru a Vojtu po scypu na ose San Diego – Taškent o tom co bylo domluveno a jak soustředění proběhlo. Děkujeme Sváťovi a Lence za srdečné přivítání na Valachách, za jejich pohostinnost a čas. Máme na co vzpomínat. Vše zdokumentoval Jíra a Jakub ZDE.

>...více

30. 10. 2014, 19:43:04
Jiří Hledík
05.
října 2014

bohemian grand fondo 2014

V sobotu 5. října se v Českém Krumlově konal cyklistický závod Bohemian Grand Fondo. Jel se na podporu neziskové organizace Mamma HELP (podporuje onkologicky nemocné ženy). Na závod jsem dostal pozvání od kamaráda Boba Plojhara. Přijmul jsem pozvání s tím, že budu Bobovi dělat domestika. A tak jsem v sobotu ráno vyrazil na trať s batůžkem suplementů a traťovek a s foťákem, abych zdokumentoval Bobův výkon na trati závodu s docela těžkým profilem. Trať závodu měřila 181 kilometrů a měla 3.650 metrů převýšení. Vedla opravdu těmi nejhezčími místy přes řadu stoupání a měla několik měřených horských úseků. Trasa závodu kroužila kolem Krumlova, Světlíku, Větřní, vedla dvakrát přes Blanský les, Boletický vojenský újezd, podél Lipna a končila pod Kletí na Panské. Osobně jsem moc rád, že se takové akce na podporu neziskových organizací s tímto posláním u nás konají. Mají svůj hluboký smysl. Bob zvládnul těžkou trať skvěle a já věřím, že jej silnička inspirovala!  Fotky najdete v Galerii ZDE. Díky Bobe za pěkný zážitek a novou zkušenost.

>...více

05. 10. 2014, 13:27:47
Jiří Hledík
<<    <  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  >    >>
Strana 12 / 64, celkem 319 záznamů

 

Ultracycling for Charity

Sponzoři

Hlavní sponzoři:

Atexsport Tufo

Mediální partneři:

Český rozhlas Radiožurnál Český rozhlas České Budějovice Český rozhlas Hradec Králové Česká televize

Jsem členem Czech
ultracycling team

CUT RAAM CUT RAAM

Podporujeme Asistenci O.P.S.

Ultracycling for Charity