Jiří Hledík Ultracycling
česky česky    English English

Aktuality

23.
března 2014

zimní příparava skončila

Letošní zima byla cyklistice po dlouhé době znovu přívětivá. Nezvykle teplé počasí a minimum srážek umožnily v tomto ročním období najet hodně hodin venku. Trenažer letos od půlky února osiřel a naopak na zimáku a na bajku jsem nalítal spoustu kilometrů a často jsem si dokumentoval, jak ideální podmínky pro trénink v zimě u nás byly – fotky najdete v Galerii ZDE. Povinné objemy jsem stihnul najet podle plánu a od března již jezdím tréninky na Šumavě a v Novohradských horách. Nevyhnula se mně kolize s autem, ale vše se obešlo bez většího zranění a škod. S Mechošem jsme stihli v jeho prodejně BIKE STORE aktualizovat propagační stěnu ultracyclingu. Našel jsem si také čas na rozhovor se sportovním redaktorem Michaelem Kalinicsem, který jej přepsal do článku v Českobudějovickém deníku – článek najdete ZDE.

>...více

23. 03. 2014, 15:11:21
Jiří Hledík
17.
února 2014

šlapeme pro asistenci - logo "ultracycling for charity"

V návaznosti na aktuality z 9. prosince 2013 o spolupráci CUT o. s. s asistenční službou pro tělesně a mentálně postižené klienty ASISTENCE o. p. s. informujeme o tom, že Jíra a Czech Ultracycling Team šlapou pro Asistenci! Webové stránky obou našich sdružení jsou definitivně provázané – více ZDE. Pro propagační účely vytvořil náš fotograf a kameraman Jakub Cejpek logo charakterizující tuto aktivitu CUT a její provázání na Projekt RAAM 2017. Na všech našich závodech budou doprovodné vozy opatřeny samolepkou s tímto logem. Na všech našich veřejných vystoupeních a besedách budeme toto logo prezentovat s jediným cílem a to s žádostí o pomoc pro ty, kteří rozpouštějí vnitřní a vnější bariéry v životě lidí s postižením. Podporujte s námi dobrou věc, stojí to za to!

>...více

17. 02. 2014, 23:05:49
Jiří Hledík
30.
ledna 2014

dojmy z přednášky v praze

Premiéra přednášky v Americkém centru je za námi. Ještě jednou děkujeme Jakubovi Hornekovi a Nickovi Von Martensovi za pozvání a výbornou organizaci. Z týmu CUT přijeli do Prahy Vláďa, Mechoš, Štěpán a z různých míst Prahy Honza a Zdenek doprovázen jeho ženou Ester. Přednášky se účastnil i náš stálý fanoušek Franta Drtina i jihočeský handbiker Honza Pihera, který pořídil pěknou fotodokumentaci – jeho fotky najde v Galerii. K mé radosti přišli i mí pražští kolegové a spolupracovníci a také zástupci partnerské ASISTENCE o.p.s. Erik Čipera a Tomáš Moravec (tričko od Vás, ve kterém jsem přednášel, sklidilo v hledišti obdiv a byl o něj velký zájem…). Všem účastníkům besedy moc děkuji za jejich zájem, výdrž a za zajímavé dotazy. Pro mne to byla cenná zkušenost a možnost se setkat s novými lidmi a s hodně nezvyklým prostředím.  Opravdu moc bych si přál, abychom dostali další příležitost v roce 2017 po návratu z RAAM… . Cyklus našich přednášek bude pokračovat v Brně a v jednání je vystoupení i v Benešově.

>...více

30. 01. 2014, 20:25:15
Jiří Hledík
23.
ledna 2014

štěpán kavan je druhým závodníkem cut

Štěpán přišel do našeho realizačního týmu vloni na jaře a hodně nám pomohl na Glocknermanovi, kde byl velkým oživením týmu i mojí oporou. Často jsme spolu trénovali v rámci mojí přípravy na oba loňské ultramaratony. Stihnul si také otestovat svojí vytrvalost na trati známé K24, kde se umístil bez jakéhokoli doprovodu (!) na výborném 4. místě. Brzy si našel zálibu v dlouhých trénincích na Šumavě i v Jeseníku a vidina závodit na distančních závodech jej začala přitahovat. A potom se zrodil nápad, aby se Štěpán stal druhým závodníkem CUT, a aby startoval v letošní sezóně na nějaké ultramaratonské trati. Štěpánovi je 40 let a žije se svou ženou Helenou a 3 dětmi v Suchém Vrbném. Pracuje v hasičském záchranném sboru JČK. Štěpán právě dokončil zátěžové testy v CASRI, které jsou dobrým příslibem do započaté sezóny. Letos nás oba uvidíte hned na začátek sezóny na jednom z nejkrásnějších ultramaratonů Evropy (ale o tom až příště…).

>...více

23. 01. 2014, 22:46:47
Jiří Hledík
19.
ledna 2014

přednáška o raam v americkém centru v praze

Přijal jsem pozvání Amerického centra U. S. Embassy a v pondělí 27. ledna budu přednášet o RAAM. Inzerci na přednášku najdete ZDE. Přednáška bude zaměřená nejenom na naše vystoupení na RAAM 2012, ale i na historii Race Across America. Procházím si statistiky tohoto závodu a znovu se dívám na všechny nám dostupné DVD a filmy o RAAM. Jakub pro tuto přednášku připravil výborně sestříhanou verzi našeho filmu „The Art of Suffering“, který spolu s přednáškou o historii vytvoří atmosféru k diskuzi o ultracyclingu. Díky zlomenému malíčku na levé noze tak intenzivně netrénuji a mám dost času na sestavení prezentace a přípravu besedy. Tímto vás, všechny příznivce cyklistiky, zvu a těším se na naše setkání podruhé v Praze.

>...více

19. 01. 2014, 22:34:45
Jiří Hledík
<<    <  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  >    >>
Strana 19 / 64, celkem 319 záznamů

 

Ultracycling for Charity

Sponzoři

Hlavní sponzoři:

Atexsport Tufo

Mediální partneři:

Český rozhlas Radiožurnál Český rozhlas České Budějovice Český rozhlas Hradec Králové Česká televize

Jsem členem Czech
ultracycling team

CUT RAAM CUT RAAM

Podporujeme Asistenci O.P.S.

Ultracycling for Charity