Jiří Hledík Ultracycling
česky česky    English English

Aktuality

05.
ledna 2014

prezentace ze závodů uplynulé sezóny 2013

Díky vánočním svátkům jsem měl čas dokončit prezentace z obou ultramaratonů loňské sezóny 2013. I tentokráte zveřejňuji tyto prezentace jako fotoreportáž a dokument o absolvovaných závodech světové série UMCA. Obsahují i tepovky z Polaru s profilem trati a velmi stručný popis jednotlivých úseků trasy závodů. Reportáž z GLOCKNERMAN 2013 najdete ZDE. Reportáž z Race Around Austria 2013 najdete ZDE. Samotné záznamy tepové frekvence z obou závodů pak najdete v sekci Záznamy z Polaru.

>...více

15. 01. 2014, 20:29:30
Jiří Hledík
04.
ledna 2014

pf 2014

Za CUT přeji vám všem, kteří na tyto stránky chodíte pravidelně i náhodně, do roku 2014 pevné zdraví, hodně životního elánu a energie, mnoho pohody a optimismu. Ať se vám podaří splnit si svoje sny a plány. Ať se naplní vaše očekávání a přání. Ať vám vaše rozhodnutí a vše co děláte, dává vždy smysl. Ať vás ve vaší práci kterou děláte, nezdržují ti, kteří říkají, že to nejde. Vám, kteří máte kolo rádi, a stalo se pro vás součástí vašeho života, pak přeji mnoho šťastně najetých kilometrů, dobře odjetých závodů a neutuchající elán a tréninkové úsilí. Přeji vám, ať vás ta zapálenost jezdit na kole neopouští bez ohledu na to, zda je tím důvodem jízda pro radost, pro udržení dobré fyzické kondice nebo pro dosažení ambiciózního sportovního cíle. Jíra

>...více

04. 01. 2014, 12:25:14
Jiří Hledík
09.
prosince 2013

přednáškový cyklus cuT

Poslední listopadový týden jsme odstartovali cyklus přednášek CUT o ultracyclingu. První přednáška se uskutečnila po dvou letech opět v horolezeckém centru Lanovka v Č. Budějovicích a den na to přednášel Jíra na akademické půdě elektro fakulty ZČU Plzeň. Od přednášky v kinosále Kotva v Č. Budějovicích v 11/2012 jsme se rozhodli, že každou z našich dalších přednášek uskutečníme s cílem získat finanční prostředky na konto občanského sdružení ASISTENCE o.p.s. A tak to bylo i letos na Lanovce a na FEL ZČU, kde se účastnil i zástupce tohoto sdružení sociální terapeut Tomáš Moravec. Právě od něj jsme obdrželi na památku tričko s krásným emblémem od jejich klienta. Všem, kteří přispěli na dobrou věc, mnohokrát děkujeme! Budeme pokračovat – další přednášky chystáme v Praze a v Brně. Tímto dostávají aktivity našeho sdružení nový smysl – provázali jsme Projekt RAAM 2017 s naší aktivitou "Ultracycling for Charity" - více najdete ZDE.

>...více

17. 12. 2013, 22:00:41
Jiří Hledík
03.
listopadu 2013

kalendář a plakát na rok 2014

Díky našemu fotografovi a kameramanovi Jakubovi Cejpkovi je na světě další, v pořadí již 4. kalendář a plakát určené pro sponzory a širokou veřejnost. Dokumentují a uzavírají uplynulou sezónu a Jakub k tomu využil fotografie především z Race Around Austria 2013. I tentokrát se Jakubovi moc povedly – posuďte sami, webovská verze kalendáře je uložena ZDE a plakát najdete ZDE. Práce Jakuba v našem týmu v roli fotografa a kameramana je pro dokumentování dění v CUT a pro propagaci samotného ultracyclingu moc důležitá. Jeho fotografie a videa ze závodů, tréninků a ze soustředění se v průběhu sezóny pravidelně objevují na našem webu  v galerii a ve videotéce, ale i na facebooku CUT. Díky Jakube, výborná práce!

>...více

03. 11. 2013, 22:33:34
Jiří Hledík
28.
října 2013

poslední kilometr atex 2013

V sobotu se v Jeseníku uskutečnil 13. ročník známé cyklistické akce „Poslední kilometr“. Na rozdíl od posledních dvou ročníků jsme měli nádherné téměř letní počasí. Startovalo asi 200 cyklistů a i tentokrát jich mnoho přijelo z Polska. Trasa byla stejná jako zde vyhlášené Giro di Rejvíz. Na startu se objevil i známý český handbiker a triatlonista mistr světa a účastník havajských ironmanů Zbyněk Švehla. Nenechal jsem si ujít příležitost jej doprovázet až do cíle na Rejvízu. I handbikeři se účastní některých silničních ultramaratonů UMCA, ale nikdy jsem neměl možnost s nimi jet tak blízko a povídat si. Jejich výkony jsou obdivuhodné a mají můj velký respekt. Díky Zbyňku! Také děkuji za pozvání našeho sponzora ATEX a za možnost přednášet a promítat filmy o ultracyclingu. Díky Oldo, Michale a Alčo, parádní akce! Fotky najdete ZDE.

>...více

05. 01. 2014, 12:03:03
Jiří Hledík
<<    <  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  >    >>
Strana 20 / 64, celkem 319 záznamů

 

Ultracycling for Charity

Sponzoři

Hlavní sponzoři:

Atexsport Tufo

Mediální partneři:

Český rozhlas Radiožurnál Český rozhlas České Budějovice Český rozhlas Hradec Králové Česká televize

Jsem členem Czech
ultracycling team

CUT RAAM CUT RAAM

Podporujeme Asistenci O.P.S.

Ultracycling for Charity