Aktuality

13.
června 2009

Sudety Tour 2009 - maraton série 53x11

Mým druhým letošním maratonem byla Sudety Tour se startem v Teplicích nad Metují. Trať byla 166 km dlouhá s převýšením 2185 m. Jela se opět za slunečného a  větrného počasí. Právě vítr potrhal balík v první třetině závodu, ještě před prvními stoupáními. Skončil jsem na 4. místě v kategorii s časem 5:38:00,5, průměrná rychlost byla 29,5 km/h. Záznam tepovky viz příloha. I Sudety Tour mě potvrdila, že se vyplatila účast na kratších ale rychlejších závodech JAL v průběhu května.

>...více

05. 08. 2009, 12:05:10
Jiří Hledík
24.
května 2009

JAL - Milevsko

Po sobotní časovce se opět v Milevsku v rámci JAL jela silnice s hromadným startem. Trať byla 61 km dlouhá s převýšením 740 m. Skončil jsem na 6. místě v kategorii s časem 1:51:58,0. Průměrná rychlost byla 32,6 km/h (záznam tepovky viz příloha). Tímto letos čtvrtým závodem JAL jsem uzavřel trénink vysokých intenzit a dále se budu věnovat přípravě na další maratony série 53x11.

>...více

05. 08. 2009, 11:55:31
Jiří Hledík
23.
května 2009

Časovka JAL - Milevsko

Dalším závodem JAL byla v pořadí druhá časovka, která se jela tentokrát v rámci Dnů cyklistiky v Milevsku. Trať byla 14,5 km dlouhá s převýšením 150 m. Skončil jsem na 6. místě v kategorii s časem 0:25:35,0. Průměrná rychlost byla 33,7 km/h (záznam tepovky viz příloha). Opět to byl pro mě velmi kvalitní trénink vysokých intenzit...

>...více

19. 08. 2009, 20:53:29
Jiří Hledík
09.
května 2009

Mamut Tour 2009 - maraton série 53x11

Mým prvním letošním maratonem byla přerovská Mamut Tour. Trať byla 224 km dlouhá s převýšením 3110 m. Jela se za slunečného ale větrného počasí. Skončil jsem na 5. místě v kategorii s časem 7:49:39,0. Záznam tepovky viz příloha (pouze část). Mamut Tour, stejně jako ostatní plánované maratony série 53x11, je součástí mé přípravy na ultramaraton RACE 2009, který se jede na začátku srpna.

>...více

05. 08. 2009, 11:42:38
Jiří Hledík
03.
května 2009

JAL - Věžovatá pláně

Dalším závodem byla silnice JAL s hromadným startem ve Věžovaté pláni na Kaplicku. Trať byla 60,9 km dlouhá s převýšením 960 m. Jela se opět za krásného počasí. Skončil jsem na 4. místě v kategorii s časem 1:59:18,0. Průměrná rychlost byla 30,5 km/h (záznam tepovky viz příloha). Po své první silnici v tomto roce jsem měl dobrý pocit s průběhem přípravy na maratony série 53x11, první z nich bude květnový Mamut Tour v Přerově.