Jiří Hledík Ultracycling
česky česky    English English

Kniha návštěv

Napiště vzkaz nebo připomínku. Můžete také využít některý z kontaktů.

Ještě můžete napsat 1000 znaků
Pavel dědic   [4.6.2013 , 17:26:21]
.... s Ondrou Vysypalem vymýšlíme, jak Vás na tom Glockermanovi podpořit,čekáme předsedajícího.... Tobě známého profesora Ant. Vernera , jak se dostaví ihned Tě budu informovat, jelikož každá, i ta nejmenší podpora se Ti na kopcích a ve sněhu bude hodit....účet za schůzi Ti sdělím až budeš v cíli,.... protože jsi podle startovky nejstarší , bud prosím k těm mladým ogarům ohleduplný, není moc příjemné, když ti odjede starý kmet....pamatuj na dobré vychování... drž se...a na Orbey se už připravuje rehabilitační rekovalescence.......
Svaťa Božák   e-mail   [4.6.2013 , 10:06:27]
Jíro, posíláme balík energie na Glocknermana. Drž se chlape. Myslíme na tebe i celý Tvůj skvělý tým.
Přejeme hodně sil, dobrou náladu a minimum krizí, které při ultramaratonech přichází. Užij si závod.
Jana   e-mail   [24.3.2013 , 15:24:45]
Obrovský obdiv! Na film jsem narazila náhodou a jako poměrně vášnivá cyklistka (i když v porovnání s Jírou jsem pouze takový lážo plážo cyklista) některé pocity naprosto chápu. Přeji hodně sil do dalších kilometrů a hlavně se nevzdávat.
rišo   [23.1.2013 , 16:44:57]
film som videl už 4.x mooooc dobrééééé
milan černek   e-mail   [9.1.2013 , 12:32:03]
Ahoj Jíro a CUT, film je krásny a pre mňa až dojímavý k slzám. Gratulujem k rozhodnutiu ísť RAAM znova, veril som, že toto nie je koniec. Držím palce a dúfam, že sa ešte stretneme na štartovej čiare.
Tomassac   e-mail   [8.1.2013 , 22:53:21]
Ano, film je první třída. Děkuji za to že jste se rozhodli ho zveřejnit.
Jitka   e-mail   [8.1.2013 , 21:57:56]
Film je super - cesta do duše ultramaratonce aspoň tak, jak to šlo podat na kameru.
Hodně sil do dalších km a s plněním snů
Franta Drtina   e-mail   [3.1.2013 , 17:00:11]
A už je to tady! Opakuji se po Markétě (viz níže), ale dovolím si ji v dalším maličko poopravit: Na tuhle zprávu jsem čekal nikoli s hrůzou, ale s napjatým očekáváním. A zpráva o účasti na RAAM 2017 se zde neobjevila sama, ale současně s informacemi o nové systematické step-by-step přípravě s vrcholem na RAAM v roce 2017. Takže budeme mít opět postaráno o napínavé chvíle u monitoru! Jirkovi a celému ultracycling týmu přeji hodně zdraví a štěstí - a to nejen v roce 2013, ale minimálně v celé další „pětiletce“!
Zdraví Franta Drtina
Markéta   [3.1.2013 , 8:12:20]
A už je to tady! S hrůzou jsem čekala, kdy se objeví zpráva o RAAM 2017 - zase půjde o " sedření kůže zaživa", ale řekněme si to otevřeně - ZASE BUDU FANDIT!
Přeji hezké dny všem z týmu"ultracyklíků".
Leoš Šťastný   [19.12.2012 , 16:17:01]
Jíro,
pohodové vánoce, do roku 2013 vše dobré.
-leo-
P.S: Dtto i všem milovníkům kola.
Markéta   [3.12.2012 , 9:28:41]
Po nějaké době se zase ozývám a přeji aktérům, kteří nás zaujali v kině Kotva (v Č.B.) hodně sil a pohody, takže především zdraví. A nejen těm dvěma odhodlaným mužům, ale i jejich skvělým ženám a samozřejmě jejich týmům.
Mějte pohodu o blížících se Vánocích.
Markéta
Pepa Hes   [29.11.2012 , 10:05:59]
Jíro, díky za nádhernou besedu v Kotvě. Držím ti dál palce. Taky by mě ta trasa lákala, ale viděl bych to za sebe tak na 2 měsíce (když by se dařilo) :-)
RENATA ŠTOLBOVÁ   e-mail   [22.11.2012 , 11:53:57]
MILÝ JÍRO,TÍM VEČEREM V KOTVĚ JSME BYLI NADŠENI!!!DVA FILMY-DVA PŘÍBĚHY,NEBYLY ZAS AŽ TAK ROZDÍLNÉ..OBA BYLY O VÍTĚZSTVÍ.TO TVÉ CHÁPU TAK,ŽE SE TI PŘES VŠECHNO ZOUFALSTVÍ A BOLEST Z ODSTOUPENÍ PODAŘILO CELOU SITUACI NEJEN ZVLÁDNOUT,ALE I TRANSFORMOVAT VELMI ZRALÝM ZPŮSOBEM.PŘEDSTOUPIT PŘED VEŘEJNOST A PŘIHLÁSIT SE K TZV.PROHŘE S TAK VELKOU POKOROU,TO SVĚDČÍ O TVÉ POCTIVOSTI A PRAVDIVOSTI..PŘIZNÁM SE,ŽE MĚ TVŮJ PŘÍBĚH OSLOVIL PRÁVĚ DÍKY TOMUTO POSELSTVÍ-ŘEČENO SLOVY SV.PAVLA-TEPRVE VE SVÉ SLABOSTI JSEM SILNÝ...MYSLÍM SI,ŽE TOTO JE DŮLEŽITÁ ZPRÁVA PRO MUŽE,ZVLÁŠTĚ PRO TY MLADÉ,KTEŘÍ SVÉ ŽIVOTNÍ ZÁPASY TEPRVE BUDOU BOJOVAT,ŽE NEJEN PŘI VYHRANÝCH BITVÁCH SE ČLOVĚK DOTÝKÁ NITRA SVÉ DUŠE.. DÍKY JÍRO ZA TVOJI ODVAHU A PRAVDIVOST... RENATA
rišo   [15.11.2012 , 16:49:43]
čau Jíro. neviem sa dočkať na nejaký ten filmík z RAAM.-u. aj keď som nebol na Vašej prezentácii, treba opakovať, že si PÁN, a chcelo to strašné gule sa vôbec postaviť na štart. takú silu som v sebe zatiaľ nenašiel. klobúk dolu.
Tomáš Moravec   e-mail   [13.11.2012 , 14:46:00]
Dobrý den,
Jeden den jsme na poradě řešili akutní žádost jedné naší klientky o okamžitou pomoc. Ani ne o 24 hodin později jsme dostali Vaši, pane Jiří Hledíku, nabídku finanční pomoci našemu sdružení Asistence. Toto se muselo potkat.
Fungování jakéhokoli společenství lidí je založeno na třech potřebách. Potřebě dávat, potřebě brát a potřebě si tyto role střídat.
Díky Vám pane Hledíku a díky Asistenci se potřeba Lucky Sivákové potkala s potřebou přítomných v kině Kotva dne 3.11.
Rád bych poděkoval, všem, kteří přispěli na celkovou částku 12842 korun a Vám pane Hledíku za jedinečnou myšlenku a za její okamžitou realizaci. Mělo to obrovský smysl!
Za tým www.asistence.org Tomáš Moravec
Jíra   [9.11.2012 , 20:20:57]
Řada z vás nenapsala svůj vzkaz po promítání do knihy návštěv, ale na můj mail. Dovolím si za všechny ty maily přepsat na náš web jednu zprávu, která mě hodně oslovila: „Jíro, moc děkujeme, my čtyři jsme seděli hned a parádně. Celé to bylo neuvěřitelné a proklatě zajímavé. Pro mě měly oba příběhy svou váhu a svého vítěze. V Tvém případě se hodí citovat svatého Pavla - VE SLABOSTI JSI SILNÝ. Tím je právě tvůj závod cenný, že dokážeš o svém odstoupení z RAAM svobodně vyprávět. Bylo to upřímné a tím cenné. Děkuji i za Luďka, naši přátelé mé pocity též sdílí, mluvili jsme o tom. Ještě jednou díky za nevšední zážitek. Renata“. Vzkaz je pro mě aktuální tím, že pár dní před promítáním, kdy jsem Jakubův film viděl poprvé, jsem zaváhal, zda jej zveřejním. Chvilku jsem k tomu hledal odvahu, protože se v něm hodně odhalují i moje slabosti a to se dnes moc „nenosí“. Teď už toho rozhodnutí nelituji. Díky Renato!
Jíra   [9.11.2012 , 18:36:37]
Zbyňku, Leoši, Markéto, Franto, Štěpáne, Ondro, Klárko, Petře a Jitko, Honzo, i vám děkuji za vaše vzkazy! Jsem rád, že se vám akce líbila, že to ve vás zanechalo ty pozitivní dojmy a zážitky, o kterých píšete. Byla to naše první akce tak velkého rozsahu a spojená s přispěním na dobrou věc, a takhle se povedla. Bylo to i díky vám všem! Díky Jíra
Honza   e-mail   [6.11.2012 , 6:45:28]
Dobrý den!
Děkuji za moc zajímavý a příjemný večer. Dozvěděl jsem se spoustu nového, zažil alespoň přeneseně atmosféru namáhavého závodu. Uviděl jsem jinou zemi ... její krásy ale i záludnosti z pohledu cyklisty. Opět jsem se ubezpečil v tom, že vše je vlastně o LIDECH o jejich možnosti a schopnosti domluvit se, pochopit jeden druhého a spolupracovat. Díky!
Petr a Jitka   e-mail   [5.11.2012 , 21:37:19]
Ahoj!
Moc děkujeme za krásný večer. Vaše i Sváťova prezentace, filmy i odpovědi na dotazy, prostě vše bylo faj ve velice uvolněné atmosféře, která nás držela v sedadlech až do konce. Neskončilo to jen tímto večerem, ale i následující dni nás to nutilo k zamyšlení a hovorům. Ten večer se musel "uležet", aby člověk vše vstřebal a poskládal dohromady i se střípky, které již znal od mechoše. Ještě jednou DÍKY.
Přejeme hodně sil a energie do dalších let. Petr a Jitka
Štěpán, Ondra a Klárka Kavanovi   e-mail   [5.11.2012 , 19:10:14]
Ahoj! Děkujeme za prima večer, který jsme si s dětmi užili. Kontrast filmů byl velice silný, ani jsme nedutali. Některé skutečnosti jsem od Jíry znal z vyprávění, ale filmové zpracování bylo velice emotivní. Měl jsem možnost ss s Jírou po návratu z RAAM vydat na Šumavskou 150 km trasu, kde jsme si mohli popovídat. Na RAAM si Jíra vytrpěl sice fyzické utrpení, ale myslím, že ještě nějaký čas po návratu to bylo dosti psychické trápení. Naštěstí kolo je lék, výzva a něco jako "milenka" :-) Hodně dalšího odhodlání a správných lidí kolem sebe.
Štěpán a spol.
Franta Drtina   e-mail   [5.11.2012 , 17:12:53]
Kdo mě znáte, pak víte, že věci zas tak moc nekomentuji (a možná mě na škodu...). Moje profese mě za ta léta naučila vzorci "nejdříve mířím, potom střílím" - proto moje dojmy z pátečního večera/noci sděluji až nyní, s mírným odstupem. Nebudu opakovat, co je zde v diskusi již bylo řečeno (naprosto se však shoduji s těmi hodinkami!!!).
Tedy: Dva filmy, dva příběhy, dva pohledy (a jedna diskuse) - avšak jeden strhující zážitek!!! U Sváti se filmem od počátku vinula jasná zlatá nit příběhu "to dám a nic mě nezastaví", u Jirky bylo jádro příběhu v komunikaci s jeho týmem a o tom, "jak se lámal chleba". Chlapi, oběma fakt díky moc!!!
A musím navázet na jeden z posledních Jirkových komentářů (či bonmotů???): Všem, kdo jsme byli v kině Kotva přeji, abychom se v roce 2017 touto dobou sešli znovu - a pogratulovali Sváťovi k jeho další "bedně" na RAAM 2017 a Jirkovi pak k úspěšnému dokončení závodu v kategorii RAAM Solo Male (60-69).
Zdraví Franta D.
Markéta   [5.11.2012 , 7:34:01]
Díky za moc hezký páteční večer v kině Kotva. Filmy obou závodníků a poutavé povídání byly moc fajn. Úplně jsme zapomněli na čas a byli jsme vtaženi do děje. Atmosféra byla úžasná. Jen mi bylo smutno z toho, když Svaťa Božák - první Čech, který pokořil RAAM říkal, že o jeho film nemá žádná televize zájem. To lze jen těžko pochopit.
Taky bylo fajn vidět, jak ženy závodníků dělají všechno proto, aby se jejich mužům dobře vedlo.
Leoš Šťastný, Pardubice   [4.11.2012 , 21:20:30]
Velké díky oběma jezdcům za SKUTEČNĚ hezký večer. Ani jednou jsem se nepodíval na hodinky!
Leoš Šťastný
P.S.
Kdo se zajímá o kolo, jistě viděl tohle. Kdo ne, mrkněte.
http://ulozto.cz/xLtH74f/bicycle-dreams-avi
Je to film o RAAMu, který získal mnoho cen jako nejlepší dokument své doby.
To je síla !!!
Věřím, že uznání a respekt k Svaťovi i Jírovi ještě stoupne.
Zbyněk    e-mail   [4.11.2012 , 20:27:56]
Jíro,
díky za překrásně strávený čas s Tebou, Jindřiškou, Aničkou a částí tvého teamu.
Jíra   [3.11.2012 , 17:28:53]
Protože jsem mnohým z účastníků nestačil osobně poděkovat a reagovat na pozdravy, dělám to alespoň tímto způsobem. D Ě K U J I !!! Speciálně chci poděkovat panu Šťastnému z Pardubic („57“), který mně a Sváťovi dovezl milý dárek – perníkového ultramaratonce „Jíru“ a „Sváťu“! To bylo od Pardubičáka fakt stylové. Děkuji také malé Klárce Kavanů, která donesla „Pro Jíru“ krásný obrázek cyklisty.
Jíra   [3.11.2012 , 17:11:01]
Lukáši, Zdeňku a Věro moc vám děkuji za vaše pozdravy a hodnocení naší akce. Je to pro mne motivací do dalších podobných akcí pro veřejnost. Byli jste všichni skvělá parta a ta atmosféra v kinosále byla i vaše dílo. Ahoj Jíra
Jíra   [3.11.2012 , 17:05:40]
Milá Markéto, bohužel v organizaci rezervací těsně před zahájení promítání v kině Kotva „skulina“ byla. Byla to moje chyba a zaplatil jsem svou daň za to, že jsem takovou akci organizoval v takovém rozsahu poprvé. S on-line rezervacemi problém žádný nebyl. Rezervace, které jsem osobně udělal pro všechny na základě potvrzení mailové pozvánky, byla dobře organizačně připravená. Jindřiška i Anička měly rozpis rezervovaných míst pro všechny jmenovitě připraven! Ale v tom shonu jsem zapomněl vyzvednout před půl osmou všechny vytištěné lístky a ty jim pro pozvané hosty předat. Přesně v 19:30 byly „naše“ rezervace automaticky v systému zrušeny a tím bylo zaděláno na chaos, který potom nastal. Všem se moc omlouvám a zároveň moc děkuji, že jste nám pomohli to zvládnout. Všichni nakonec měli kde sedět a ještě se museli přidávat židle!!! Jak říkal pan Turínský, to v kině Kotva dlouho nebylo. Jíra
Lukas   e-mail   [3.11.2012 , 11:04:11]
Zdravim bylo to super,jste opravdovi blazni
Věra a Zdeněk H.   [3.11.2012 , 8:29:18]
Ahojky,promítání i beseda byly super....byl to moc příjemně strávený večer...oba dva jste byli skvělí,zábavní.... máte můj hluboký obdiv...děkujeme za pozvání a přejeme hoooodně sil...
Markéta   [31.10.2012 , 9:45:16]
Zdravím a těším se, že tento pátek v kině Kotva uvidíme bezva lidi, filmy a zúčastníme se hezkého povídání. Potom pravdivě odepíši, zda se mi to líbilo, nebo, jestli tam byla nějaká "skulina":-)
Leoš Šťastný   [26.9.2012 , 22:19:38]
Pane Hledíku,
Vaše poslední věty v rozhovoru s Lucií Žemberyovou mě jen utvrdily v tom, že pokud člověk něco dělá Z a S radostí, nic ho nezastaví !!!
Vy to (RAAM) dáte!!!
A pak si (třeba) dáme...
"Sedmapadesátky" vpřed.
-leo-
Leoš Šťastný   [19.9.2012 , 8:09:39]
Oprava -
Diababa je Tirunesh.
Omlouvám se jí.
-lš-
Leoš Šťastný   [18.9.2012 , 21:53:07]
Proto jsem na svých "pouhých" 10.000 hrdý. Fakt...
Já už "tam" byl...
"Člověk by měl dělat to, co mu přináší usppokojení."
Jestli ti dělá radost stavět se na hlavu, postav se na ni. A neohlížej se vlevo ani vpravo!
Vím, o čem mluvím!
Jíro.
"Staré sny byly hezké sny. Sice mi nevyšly, ale mám je rád."
Jděte za nimi!!!
RAAM dáte!
Věřím tomu! Vím to!
-lš-
Leoš Štastný   [18.9.2012 , 21:42:22]
Dobrý večer.
Nechtěl jsem (pro některé ZASE...) psát, ale OPĚT - nedá mi to.
Právě dnes se mi cykloPC zastavil na číslici 10.047,83 km. Když jsem to psal dcerce, neopomněl jsem jí poznamenat, že Vy to najedete za měsíc. "Proč se s ním srovnáváš?" Má pravdu...
Kdo je jepší?
Usain Bolt nebo Diababa KIrunesh? Nebo moje mledší dcerka,.která si řekla, že uběhne maraton a (zaplaťpánbůh) po přehodnocení "dala z voleje" půlmaraton"... Každý má své cíle, hranice...
Já byl "tam". Proto jsem na SVÝCH 10.000
Jíra   [17.9.2012 , 20:57:25]
Děkuji Vám, Pepo za vzkaz a milé přání. Taky Vám přeji, ať Vás kolo stále baví a pomáhá Vám držet dobrou kondičku. Moc děkuji i Markétě, napsala jsi to i za mě! Nakonec chci poděkovat našemu velkému fandovi panu Šťastnému, který nám píše od srdce a velmi často. Doufám, že přijedete na promítání 2.listopadu. Máte moje osobní pozvání, Leoši. Moc se na Vás těším. Všechny vás zdravím, Jíra.
Pepa   [15.9.2012 , 15:48:51]
Nahodou jsem se dostal na Vase stranky.
Taky jezdim na kole, ale tohle je upne jiny kafe ! Mate muj respekt a drzim Vam palce do dalsich akci.
Markéta   [11.9.2012 , 13:42:05]
Zdravím v knize návštěv. Účastník knihy návštěv se zkratkou "veb" mě nejprve rozzuřil, až po chvíli jsem pochopila, že to pro někoho není jednoduché vydýchat, že tolik lidí stojí za Jirkou Hledíkem a fandí mu. Kdo dostal do vínku "závist", ten holt trpí.
"Vebe", prosím, příště záviď slušněji! Děkuji.
P.S. Na přednášku v Č. B. se těším.
Dalibor B.    e-mail   [9.8.2012 , 21:48:54]
Děkuji za inspiraci. Přeji pevné zdraví a štěstí v životě.

P.s.: na email jsem vám poslal pár technických dotazů ohledně cyklistiky, byl bych moc rád pokud si najdete čas na odpovědi.
Leoš Šťastný - pokračování   [6.8.2012 , 14:51:12]
3. Dlouho jsem přemýšlel o tom, zda vůbec mám reagovat na příspěvek "veb"a (bláznům se nemá odporovat). Nedá mi to.
Pane, sedněte si k ohni a opečte si mamuta. Asi nečtete o panu Hledíkovi. Nejedná se o bezcílné ježdění, ale o závody z bodu "A" do bodu "B" (to smé jde říci i o přípravě). Zajímalo by mě, co jste v životě dokázal Vy. Už jen to, že nejste schopen se podepsat, reprezentuje Váš charakter. Nemusíte se vším souhlasit, ale když, tak alespoň SLUŠNĚ !!!
Řekl bych, že pan Hledík druhé motivuje, to je víc než dost. Co pro druhé děláte Vy?!
Leoš Šťastný   [6.8.2012 , 14:41:12]
Dobrý den Jíro, přirozeně všem návštěvníkům.
Několik poznámek:
1: Medializace různých odvětví sportů - mohl bych kvalifikovaně vyprávět, pracoval jsem jako novinář. Jednou, když jsem nemohl poslouchat "trenéra" Csaplára, sedl jsem k PC a napsal panu Černému do TV. Obratem mi odpověděl, že tento "trenér" patří k nejprogresívnějším odborníkům. To, že ho ze všech klubů, kde byl, vyhodili, asi nezaregistroval. Psal jsem do České televize, aby se aspoň zmínili o RAAMu. Ani mě neposlali do háje...
2. Na kole jsem jezdil od mala, jedna fabrika dokonce organizovala "puťáky" na kole o prázdninách. Šedesát dětí jelo do jižních Čech, jednou dokonce do Tater (v dnešních podmínkách absolutně nemožná věc!!!). Asi před deseti dvanácti lety jsem kolu přišel opět na chuť, poslední dva roky jezdím s čím dál větším nadšením. Kolo mi spravilo tlak, tak trochu i náhled na život.
Jíra   [5.8.2012 , 8:25:45]
Milane, jsem rád, že Vás kolo baví i v tomto věku. Po této stránce byl a stále je mým velkým „domácím“ vzorem Vlasta Bartoš z Brna, který s námi jezdil na akce po stopách Tour de France. V době, kdy jsem s cyklistikou před deseti lety začínal, mě svým vztahem ke kolu a k cyklistice hodně inspiroval. Bylo mu tehdy 80 let a jezdil s námi přes vyhlášená sedla v Savojských Alpách! To, co tam předváděl, si dědkové v jeho věku nedokáží vůbec představit. Zkrátka Vlastík mi ukázal cestu, jak si lze udržet výbornou kondici a celkovou pohodu do hodně pozdního věku! A o to mi jde. I já Vám přeji, ať Vás kolo baví co nejdéle a nenechte si to nikým znechutit.
Jíra   [5.8.2012 , 8:10:13]
Mirku, děkuji za názor a za to, že nám fandíte. Souhlasím s Vámi, Sváťa by si zasloužil a zasluhuje daleko větší pozornosti v medializaci sportu než tomu tak dosud je. Problém je v tom, že cyklistika je u nás lidem prezentována prakticky jen skrze profesionální sport a akce jako jsou Grand Tour či světové poháry a mistrovství světa (silnice, MTB, cyklokros,…). Ultracycling není ani na tom pomyslném okraji. Výkony, které tam předvádějí někteří amatérští cyklisté, jsou úctyhodné. Poté, co Sváťa jako 1. Čech RAAM dokázal přejet, má obrovskou šanci ukázat veřejnosti a příznivcům cyklistiky co je ultracycling. Jak znám Sváťu, tak on tuto šanci využije!
Milan   [2.8.2012 , 14:16:39]
Dobrý den,
Váš rozhovor na ČRo-1 jsem poslouchal s otevřenými ústy! Jsem přibližně Vašeho věku a kolu věnuji většinu svého volného času. Je to skvělý relax a dokonalý očistec! Ovšem je potřeba dokonalé zdraví, které Vám tímto přeji a ještě spoustu nádherných cyklozážitků.
mirek,Rožnov p.R.   [1.8.2012 , 15:26:25]
Z mého /laického/ pohledu jste svým způsobem magoři,ale tu dřinu a utrpení bych přirovnal ke Kristovi.Hluboce se skláním před Svaťou Božákem,ten by si zasloužil nejméně metál!!Jinak fandím vám oběma,držte se a nevypusťte na kole svou duši!!
veb   [29.7.2012 , 22:37:59]
Úplnej blbec je to! V práci cíleně pracuje na vytváření nejhoršího odpadu, jaké kdy lidstvo v historii vyrobilo,
ve volném čase bezcílným ježděním sem tam. A ještě je na to pyšnej, ach jo. Dělej něco pořádného pro druhé, troubo, ani první ani druhé to není.
Svaťa Božák   e-mail   [6.7.2012 , 22:12:42]
Kdo nezažil, ten nikdy nemůže pochopit !!!
Jíro máš mé velké uznání. Samotný závod RAAM je něco nepředstavitelného. Bolest, vedra, únava a spousta dalších aspektů ovlivňují samotný průběh závodu. Pokud přijde tak vážný problém, pak je to opravdu těžké rozhodnutí.
Zdraví má člověk jen jedno.
Můžeš být hrdý nejen sám na sebe, ale i na Tvůj team, který Tě po celou dobu provází.
Rád bych prostřednictvím Tvého webu ještě poděkoval všem Tvým příznivcům a kamarádům, kteří na Tvůj popud začali povzbuzovat mou osobu.
Takže ještě jednou velké díky všem !!! I vy máte zásluhu na tom, že jsem jako první čech dojel do cíle RAAMu.
Svaťa Božák
rišo   [4.7.2012 , 14:19:57]
pekne si Jíro zareagoval na ten negatívny ohlas ohladom ultra. dokonca aj ja som sa stretol s podobným názorom, že to nie je žiaden pretek a dokonca ho mal chalan, čo v minulosti jazdil klasickú cyklistiku. nuž, ako si napísal, treba to zažiť!
Jíra   [3.7.2012 , 21:51:43]
Ahoj Markéto! Film a fotky ze závodu určitě připravujeme. Jejich autor, Jakub Cejpek, potřebuje čas, aby tu spoustu materiálu, který nahrál a nafotil, přetavil do podoby podle jeho představ. Já jsem začal zpracovávat záznamy z Polaru z odjetých 16 etap a pracuji na prezentaci a na reportu ze závodu. Taky na web dáme všechny pořízené rozhlasové záznamy z projektu ČRo České Budějovice, které natáčela Hanka Soukupová. Příští úterý mám natáčet s Kamilem Jášou krátký pořad pro regionální televizi GIMI o mých sportovních aktivitách. Budu se snažit, aby i tento pořad se objevil na našem webu. Ještě mám takový plán – po prázdninách či na podzim chci uskutečnit přednášku o RAAM minimálně v ČB, na kterou bych chtěl pozvat prvního Čecha, který RAAM přejel - Sváťu Božáka! Byla by to výborná příležitost si poslechnout zážitky Sváti a jeho týmu, podívat se na film, který Sváťovi natáčel profesionální kameraman Dušan a povídat si o jedinečných zkušenostech Sváti z tohoto závodu.
Markéta   [3.7.2012 , 7:50:43]
Až bude na světě video ze závodu a s následným průvodním slovem Jirky Hledíka, hlásím se.
Připravujete něco takového?
Jan Barát   [1.7.2012 , 13:59:26]
Jirko!
V noci jsem se vrátil z Itálie z bruslí, takže až teď čtu "čerstvé" reakce Tvých příznivců a ctitelů. Tak vidíš, že jsi nakonec vítěz, v Tvé koresponenci je pouze jeden zmatený názor.
Máš teď ale pakárnu. Je jasné, že musíš jet znova. S tím už asi nic nenaděláš. Začni hýčkat sponzory.
<<    <  1  2  3  4  5  6  >    >>
Strana 5 / 35, celkem 342 záznamů

 

Ultracycling for Charity

Sponzoři

Hlavní sponzoři:

Atexsport Tufo

Mediální partneři:

Český rozhlas Radiožurnál Český rozhlas České Budějovice Český rozhlas Hradec Králové Česká televize

Jsem členem Czech
ultracycling team

CUT RAAM CUT RAAM

Podporujeme Asistenci O.P.S.

Ultracycling for Charity