Jiří Hledík Ultracycling
česky česky    English English

Podporujeme

Podporujeme dobrou věc - "Ultracycling for Charity"

44.634,- Kč .............. peněžní dar cut o.s. k 24.4.2014

Od přednášky v kinosále Kotva v Č. Budějovicích v 11/2012 jsme se rozhodli, že každou z našich dalších přednášek uskutečníme s cílem získat finanční prostředky na konto občanského sdružení ASISTENCE o. p. s.. Jde o sdružení empatických lidí, které pomáhá postiženým lidem učit se žít se svým handicapem a překonávat v každodenním životě jejich vnitřní i vnější bariéry. V této sekci naleznete informace o tom, komu a proč chceme pomáhat, co je našim cílem a jak jej chceme dosáhnout a jaké finanční podpory se nám podařilo získat a předat tam, kde poslouží dobré věci.

Že se nás to netýká? Věřte, že stačí jen malý okamžik, který vám může zcela změnit život. Může se stát, že tentokrát nebudete mít štěstí právě vy a najednou vás osud přiková k invalidnímu vozíku. Svět se vám zhroutil, „přátelé“ vás opustili, smysl a žebříček hodnot se vám zásadně změnil, mysl zaplavuje beznaděj a strach co bude dál. Všem, kteří jsou v tomto okamžiku těmto lidem nablízku a rozhodnou se jím pomáhat zvládnout novou životní situaci, chci říci, že máte můj obdiv.

Ultradědek Jíra a Czech Ultracycling Team vás chce podporovat! Vy, kteří nám fandíte, chodíte na naše přednášky a besedy, sponzoři, partneři, pojďte, prosím, společně s námi pomáhat těm, kteří třeba neměli tolik štěstí a mají život složitější, než si zdravý člověk dokáže představit. VĚŘTE, ŽE TO MÁ SMYSL! DĚKUJEME

 

02. 02. 2017, 07:53:21
Jiří Hledík
Ultracycling for Charity

Sponzoři

Hlavní sponzoři:

Atexsport Tufo

Mediální partneři:

Český rozhlas Radiožurnál Český rozhlas České Budějovice Český rozhlas Hradec Králové Česká televize

Jsem členem Czech
ultracycling team

CUT RAAM CUT RAAM

Podporujeme Asistenci O.P.S.

Ultracycling for Charity